Gry damsko-męskie. Antyporadnik

Wydawnictwo: Vesper
poradniki

Niniejsza książka to brawurowa parodia poradnika damsko-męskiego. Znajdziecie w niej wszystko, czego absolutnie nie wolno robić, jeżeli zależy Wam na tym, aby Wasz związek był udany i trwały. Książka pełna ironicznego humoru zawiera sporą ilość "porad", zabawnych psychotestów, a nawet zadania z matematyki i krzyżówki do rozwiązania. Oprócz tego zamieszczono w niej porcję dowcipów, które należy opowiadać partnerowi i teściowej, jeśli macie ochotę doprowadzić ich do szału.

wik699 | 2017-04-08

Jak dla mnie, książka bardzo słaba. Nie zrozumiałem w ogóle sensu. Wiem, że to ma być "antyporadnik", czyli czego nie robić, ale... no, czegoś tu brakuje. Książka dla mnie jest mało śmieszna. Nie polecam.

monika | 2016-01-15
Przeczytana: 05 września 2015

Bardzo ANTY poradnik z przymrużeniem oka. Czasami rozbawił do łez, ale niestety są też nudne i niezrozumiałe fragmenty. Bardzo lekka książka, której absolutnie nie można traktować na serio. Od takie tam zbiór żartów i anegdotek :)

michal3 | 2015-01-02
Przeczytana: 01 grudnia 2014

Co można napisać o książce, która nie jest książką, tylko jakimś zabawowym poradnikiem? Nie powiem, zdarzyło mi się uśmiechnąć pod nosem, ale... nic więcej. Podobał mi się styl autorów, wtrącanie "mądrych" słówek, opisywanie zdarzeń z perspektywy wnikliwego badacza odwiedzającego wyspy Trobrianda.

Ponadto, druga część książki, jest zupełnie niepotrzebna. Nie dość, że nic nie wnosi, to jeszcze sprawia, że całość jest postrzegana przeze mnie dużo niżej. Lepiej było się połasić o napisanie kolejnych rozdziałów, niż szukać dowcipów i wysilać się na kiepskie testy.

Paulina | 2014-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2014

Wspaniały poradnik! Pełen humoru i napisany z przymrużeniem oka. Znajdziemy w nim odpowiedź na to, czego się wystrzegać oraz co robić, by nasz związek był długi i szczęśliwy. Nie trzeba czytać od deski do deski, można otworzyć na rodziale, mówiącym o etapie, który właśnie nas interesuje. Pod koniec zabawne quizy, dowcipy i krzyżówki. Polecam zarówno parom, jak i singlom, którzy chcą się dowiedzieć "jak to jest".

| 2013-07-06
Przeczytana: 2013 rok

Płakałam ze śmiechu! Książka potrafi w szybki sposób poprawić humor. Porady są przedstawione w sposób chronologiczny według kryterium "jak to powinno się odbyć w związku". Czyta się bardzo szybko, jest napisana językiem prostym, zrozumiałym więc po ciężkim dniu jest jak najbardziej wskazana. Książka na kilka razy, za każdym razem rozbawia mnie do łez.