Francuska Riwiera. Zielony Przewodnik Michelin. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem

Riwiera francuska to czarujące wybrzeże o bogatej historii, otaczające francuski lad od Marsylii po Menton. Gości z całego świata przyciągają nie tylko przyjemne warunki klimatyczne, na które wpływa obecność pobliskich Alp, zachwycającą przyroda i morze w kolorze błękitu z piaszczystymi plażami, ale również atrakcyjne letniska i mnóstwo zabytków. Provence i Lazurowe Wybrzeże to ciepłe promienie słoneczne, chabrowe morze oraz starodawne uliczki pachnące ziołami z balkonów i sklepików z przyprawami.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!