Austria. Zielony Przewodnik Michelin. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem

Austria jest krajem typowo górskim. Wypierzone łańcuchy przebiegają tu z zachodu na wschód i są poprzecinane głęboko wciętymi dolinami rzecznymi. Tworzy to wspaniałe, zapierające dech w piersiach widoki. Do poznawczych walorów tego kraju należą także doskonale przygotowane szlaki do turystyki pieszej i rowerowej, unikalna fauna i flora, piękno alpejskich wiosek i miasteczek oraz doskonała infrastruktura turystyczna.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion