Głęboka terapia poprzez miłość

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
parapsychologia
poradniki

Książka ta jest podręcznikiem osiągania wewnętrznej spójności oraz uzdrowienia wszelkich relacji w oparciu o najsilniejsze uczucie świata miłość. Autor, za pomocą porad i praktycznych ćwiczeń psychicznych oraz duchowych wskazuje drogę do harmonizowania głębszych pokładów psychiki. Uzyskujemy wtedy stan stałego kontaktu ze swoją najgłębszą istotą duchową oraz integrację tego stanu z okolicznościami i relacjami dnia codziennego.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2004

źródło okładki: własne