AlphaMale. Wydanie II rozszerzone

Wydawnictwo: Onepress

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

astaldohil | 2017-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2017

Czas, który upłynął od chwili, kiedy skończyłem lekturę "AlphaFemale" i sięgnąłem po - tym razem skierowaną do samczej części populacji - "AlphaMale" Mateusza Grzesiaka, nieoczekiwanie uległ skróceniu. Stało się to za sprawą tej samej przemiłej osoby, która udostępniła mi tę właśnie książkę w wersji papierowej - tutaj grożę palcem oficynie Sensus, upominając się o uzupełnienie oferty o elektroniczne wydania publikacji rzeczonego autora. Nawiasem mówiąc, osobliwym znajduję uczucie, które towarzyszyło sięgnięciu po drukowaną publikację po dziesiątkach tysięcy stron przeczytanych w wersji cyfrowej...

"AlphaMale" wzbudza uczucia niejednoznaczne. Zakładam, że odbiór tej książki jest kwestią czysto osobistą, ale pewnym paradoksem okazało się dla mnie to, że dużo bardziej wartościową - choć przecież nieprzeznaczoną dla mnie! - publikacją okazało się właśnie "AlphaFemale". I nie chodzi tu jedynie o kwestię odkrywania sekretów kobiecej mentalności i logiki postępowania, ale o masę drobnych...

Witek Solecki | 2017-02-20

Z pewnością książka zawiera wiele cennych rad i mądrości życiowych. Problemem natomiast jest sposób w jaki te mądrości są przedstawione. Zaczynając od 'zajebistej' okładki i idiotycznych obrazków, a kończąc na prostackim (momentami) języku i infantylnym słowniczku.
Nie żałuje czasu który poświęciłem na przeczytanie tej pozycji, na pewno pomogła mi się rozwinąć w kontaktach z płcią przeciwną, ale niektórych fragmentów zwyczajnie nie da się czytać.

Andadz | 2015-09-15

Jestem kobietą. Dzięki tej przewadze natury mogłam obiektywnie ocenić poradnik typu "jak zdobyć dziewczynę". Jest to ten gatunek poradników, do których nie musisz się zmuszać i modlisz się aby dobrnąć już do końca bo i tak ci się nie przyda. Książka napisana jest językiem ciągłym, nie zawiera wypunktowanych wskazówek typu "zrób to, idź tam i powiedz to". Wiele razy uśmiechnęłam się przy lekturze, podziwiając spostrzegawczość autora. Mogę śmiało powiedzieć, że ta książka pomaga zrozumieć kobiety!

awokado2323 | 2018-01-28
Jerzy Mróz | 2017-10-02