Intuicja

Wydawnictwo: JK
poradniki

Ta niewielka książeczka może odmienić twoje życie. Pomaga rozwiązać elementarne problemy i odpowiada na podstawowe pytania: Skąd wiem, że podejmuję właściwe decyzje?, Jak mogę lepiej zrozumieć innych ludzi?, Jaki cel jest mojego życia?, Czy pozostaję w harmonii z szerszym planem istnienia?

hienka7 | 2013-02-08
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 08 lutego 2013

To druga przeczytana przeze mnie książeczka tego autora (niewielki rozmiar i 107 stron stąd książeczka). Pozycja mówi o intuicji - jak ją rozwijać i wsłuchać się w jej rady jak już się rozwinie i będzie dawała nam sygnały. Porady autora poparte są przykładami z jego życia. Jednak jeżeli intuicja nie daje nam znaków to sami mamy podejmować działanie. Nie powinniśmy też stawać się zbyt przesądni i tracić kontakt z rzeczywistością. Myślę, że warto przeczytać i wyrobić sobie własną opinię, a czyta się bardzo szybko.
W obu przeczytanych przeze mnie książkach autor bardzo często powołuje się na wypowiedzi czy sytuacje z życia jogina Paramhansy Yoganandy i powiem szczerze, że zainteresował mnie tą postacią - gdzieś chyba widziałam jego autobiografię więc postaram się przeczytać.

Lasairiona | 2013-10-12
oaxaca | 2012-06-05