Pierwsze doświadczenia naukowe przedszkolaka

Wydawnictwo: Cyklady
2362088015771
poradniki

Książka zawiera propozycje zajęć wprowadzających dzieci w rozmaite dziedziny nauki. Książka obejmuje dwie zasadnicze części: przyroda i astronomia (budowa każdego ciała, świat zwierzęcy i roślinny, zjawiska meteorologiczne, gwiazdy i planety), fizyka (lustro, magnes, światło, woda, energia i równowaga). Każdy temat obejmuje szczegółowe wskazówki dydaktyczne, propozycje gier i zabaw związanych z danym tematem oraz bardzo praktyczne, krótkie przypomnienie wiadomóści dla wychowawcy.

marta | 2015-09-07
Przeczytana: 20 września 2015