Skorpion: Cień Anioła

Le Scorpion: L'ombre de l'Ange
skorpion, papież, Rzym, komiks
komiksy
Katarzyna

Wyniesiony do godności papieża za sprawą fałszywego cudu, Trebaldi rozpętuje terror na ulicach Rzymu. Skorpion, bez wytchnienia tropiony przez mnichów-wojowników, dotarł w swoim śledztwie do dawnego, tajemniczego procesu, w wyniku którego stracono jego matkę. Przy okazji odkrywa, że Trebaldi odgrywał w tamtych czasach dziwną rolę. Choć kiedyś szaleńczo kochał matkę Skorpiona, Trebaldi wydaje się robić wszystko, aby teraz go stracono. Dlaczego? Tylko Trebald może jeszcze odpowiedzieć Skorpionowi na to pytanie. Ale jak się do niego zbliżyć? I jak wreszcie wydrzeć mu prawdę?

źródło opisu: Taurus Media, 2013

źródło okładki: http://www.taurusmedia.pl/