Życie! Refleksje na temat naszej drogi życiowej

Wydawnictwo: Medium
Life!
poradniki
mania_kch

W swojej kolejnej książce, szóstej już wydanej w Polsce, autorka mówi o sprawach, które dotyczą nas wszystkich w ciągu całego życia: o dzieciństwie i dorastaniu, o problemach pojawiających się na naszej drodze zawodowej, o kontaktach z innymi ludźmi, w rodzinie czy w związkach uczuciowych, a także o problemach starości i śmierci. Poruszając nawet te najboleśniejsze tematy, autorka nieustannie...

Poruszając nawet te najboleśniejsze tematy, autorka nieustannie uświadamia nam, jakim wspaniałym i niepowtarzalnym darem jest Życie oraz jak bogatym i pięknym możemy je uczynić... dla samych siebie i dla naszej planety. I zależy to tylko od nas!

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!