Potrójne kłopoty

Seria: Świat Romansów .
Wydawnictwo: Temark
Trouble in triplicate
lumbarda

Caine Saxon zastanawiał się, czy dobre rzeczy zawsze przychodzą trójkami, czy piękne trojaczki Post są zbyt dużym dobrem? Jego brat był zaręczony z jedną z trojaczek, dopóki wściekłą kłótnią nie zerwali wszystkiego. Teraz Caine i Juliet zawarli pakt, który znowu połączyłby ich rodzeństwo. Ale szybko odkryli, że ich także połączył ten romantyczny plan. Czy zmierzą się oboje z tym prawdziwym uwielbieniem do miłosnych kłopotów?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://literacki24.pl

asiulka19963 | 2019-03-25
Przeczytana: 25 marca 2019

Bardzo dobra książka!
Można powiedzieć, że jest to komedia romantyczna.
Bohaterka ciągle pakuje się w tarapaty odkąd zobaczyła jednego faceta... Ciągle coś jej się przytrafia w co trudno uwierzyć, a najtrudniej w miłość.
Jest to lekka książka na chwilę relaksu i poprawę nastroju.
Polecam.