Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lubelskie
8322202946
poezja, zbiór, dla dzieci
Ula

Zbiór dziesięciu wierszyków opatrzonych pięknymi ilustracjami Zbigniewa Rychlickiego.
"Pada, pada deszcz

A noc za nim brnie
chlupu, chlupu, chlup!"

źródło opisu: Wydawnictwo Lubelskie, 1987

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Postanowiłam dodać do swojej biblioteczki na LC książki ze swojej półki z dzieciństwa. Niby dawno, niby już wiek nie ten do bajek, ale są to naprawdę dobre książki, które nas skłoniły do pokochania czytania. Teraz - rozkochują w sobie najmłodsze pokolenie.
Cieszę się, że ostatnio wznowiono serię "Poczytaj mi mamo'. Co prawda wydanie książkowe nie ma - dla nas - tej wartości sentymentalnej, co te małe książeczki, ale nowe pokolenie dzieci może cieszyć się dobrą, dziecięcą literaturą.

PIM-78-PEK | 2017-11-10
Karolina | 2017-05-17