Zgłosuj na książki roku 2017

Moja teoria wszystkiego. Księga I. Teoria wielkiego programowania i światy równoległe

Wydawnictwo: Poligraf
popularnonaukowa
LiliMadlene

Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria. A. Einstein Dzięki pracom prowadzonym w MCP Metaphysical Consulting Poland, jesteśmy świadkami narodzin dwóch nowych dziedzin wiedzy o niebywałych potencjałach. Teorii Wszystkiego - najbardziej ogólnej teorii będącej generatorem wszystkich teorii szczegółowych. Meontologii czyli nauki o niebycie jako o źródle wszystkiego. Każdy, kto chce...

Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria. A. Einstein

Meontologii czyli nauki o niebycie jako o źródle wszystkiego.

Każdy, kto chce być na bieżąco i nie chce się dać zaskoczyć nadbiegającej z szybkością Pendolino przyszłości, powinien zapoznać się z podstawowymi informacjami, jakie przynoszą te dwie nowe dziedziny wiedzy z domeny metafizyki.Ta książka jest wstępem do Teorii Wszechwiedzy, która zrewolucjonizuje zarówno proces edukacji młodzieży, jak i metodykę badań naukowych.

Ta książka adresowana jest:
* przede wszystkim do młodego pokolenia, które będzie już w bliskim czasie realizatorem i konsumentem nowej rewolucji intelektualnej, którą można porównać z Renesansem;
* do instytucji edukacyjnych, albowiem w bardzo bliskiej przyszłości czeka je rewolucja, w której nie będzie już nauczycieli, a jedynie animatorzy;
* do instytucji badawczych, przedstawia bowiem metodę docierania do każdego poziomu wiedzy za pomocą maszyny logicznej zwanej Wehikułem Poznania Wszechrzeczy;
* do ludzi biznesu, albowiem szkolenia prowadzone w oparciu o jej treści mogą być podstawą nowych technologii o niebywałym potencjale biznesowym. Metafizyka jest fizyką z wyższego poziomu świadomości, dostarcza więc rozwiązań inżynierskich.

Twórcą nowej dziedziny jest magister inżynier Tadeusz Kaczorowski (ur. 1936 r.), absolwent Politechniki Szczecińskiej (1960), absolwent studiów podyplomowych w Instytucie Filozofii UW (2006) oraz absolwent kursów z dziedziny psychotroniki, uhonorowany dyplomem państwowym.
Synteza inżynierskiego, filozoficznego i psychotronicznego oglądu rzeczywistości zaowocowała unikalnym podejściem, które przedstawione zostało w tej książce.
Aktualnie przygotowywana jest następna książka pt.: "Teoria Wszechwiedzy", w której przedstawiona zostanie struktura Wszechwiedzy i metody docierania do wszelkich danych w niej zawartych.

źródło opisu: Wydawnictwo Poligraf, 2013

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl