Biblia dla milusińskich

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
The Little Children's Bible
religia, Biblia
Malwina

Biblia dla milusińskich to dla Państwa dzieci zapewne pierwsze spotkanie ze Słowem Bożym. Tekst i ilustracje przybliżają różne epizody z Pisma Świętego. Czytanie wymaga zaangażowania. Książka została tak zaprojektowana, by zwracać uwagę na to, co ważne. Dzieci pobudzane są do aktywności, by same szukały, znajdowały, mówiły i odkrywały. Wątek biblijny jest zapisany prostą czcionką. Zwierzątko-narrator ożywia opowiadanie, a to, co mówi, jest zapisane pochyłą czcionką. Podczas czytania można machać, mrugać, skakać, muczeć i wykonywać wszystko, co sugeruje tekst. W ten sposób będzie to także czas odpoczynku i wzajemnej bliskości.

W czasach, gdy gry komputerowe i telewizja zabierają nam coraz więcej czasu, zacznijmy wychowywać nasze dzieci inaczej. Biblia dla milusińskich to pierwszy krok do zainteresowania Państwa pociech Pismem Świętym. Krótkie zdania, proste słowa, piękne kolorowe stronice, szczegóły i żarciki czynią tę książkę naprawdę wyjątkową.

źródło opisu: Wydawnictwo Vocatio, 2011

źródło okładki: http://www.vocatio.com.pl/