Możesz uzdrowić swoje ciało

Louise L. HayMona Liza Schulz Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
All Is Well: Heal Your Body with Medicine, Affirmations, and Intuition
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
uzdrawianie energia
All Is Well: Heal Your Body with Medicine, Affirmations, and Intuition
ezoteryka, senniki, horoskopy
uzdrawianie energia

Mam wrażenie, że wszystkie pozytywne opinie o książce są sponsorowane. Przede wszystkim książka nie została napisana przez Louise l.Hay, ale Mona Lise Schulz, która jedynie konsultowała się ze wspomnianą uzdrowicielką. Autorka jest ze środowiska medycznego i wiele jej wypowiedzi stoi w sprzeczności z metodami samouzdrawiania, które propaguje Louise. Przeczytałam wszystkie...

Na półkach: , , , ,

„Możesz uzdrowić swoje ciało” to książka autorstwa Louise L. Hay, pisarki wielu bestsellerów, na całym świecie sprzedano ponad 50 milionów jej książek. Współautorką jest Mona Lisa Schulz, specjalista neuropsychiatrii, swój czas poświęca badaniom nad mózgiem i intuicją. Kobiety połączyły swoje siły i dzięki temu powstała ta pełna wskazówek książka.

• Poradniki....
  • Zagraniczne
  • Recenzje
  • Chcę w prezencie
  • 2013r
  • Psychologiczne/parapsychologiczne

Dodaj cytat z książki Możesz uzdrowić swoje ciało