More Than Friends

Wydawnictwo: Ellora's Cave
9781419927973
angielski
Karin

Zach and Emily have been best friends since high school but Zach wants much more. Emily is the girl of his dreams—and unfortunately taken. Zach knows her jerk of a fiancé isn’t good enough for sweet, perfect Emily, but what can he do? The answer comes in the form of a frantic phone call late one night—Emily is in trouble. When Emily agreed to go to the Rustler’s Roundup charity auction for...

When Emily agreed to go to the Rustler’s Roundup charity auction for her eccentric employer, she never dreamed that she would be the goods auctioned off. Now, standing half naked on stage and being bid on by complete strangers, she’s about to get a lot more charity than she planned on. Luckily for her, Zach rides to the rescue just in time. But in order to free her from the Roundup, he has to do a lot more than bid on her—spanking and sex are on the menu as well.
Will the hot sexual encounter destroy their relationship? Or will they finally become more than friends?

źródło opisu: http://www.ellorascave.com/more-than-friends.html

źródło okładki: http://www.ellorascave.com/more-than-friends.html

Aleksandra | 2017-05-13
Przeczytana: 13 maja 2017

Emily i Zach są przyjaciółmi od czasów liceum i od tej pory są nierozłączni,spędzają ze sobą mnóstwo czasu,dzielą wszystkie ważne sprawy,marzenia,sekrety i nadzieje.Jednak jeden sekret Zacha pozostał w ukryciu-nie wyjawił bowiem Emily,że ją kocha i marzy o spędzeniu reszty życia z nią.Dziewczyna aktualnie jest związana z Jasonem,nudnym i zaniedbującym ją facetem,który jak wkrótce odkryje Em,zdradza ją.Jakby mało było niepowodzeń i upokorzeń w życiu osobistym Emily,jej ekscentryczna pracodawczyni wysyła ją na dziwną aukcję charytatywną do Clubu E,na której ku przerażeniu Emily jest ona wystawiona na sprzedaż jako niewolnica seksualna.Na szczęście pojawia się Zach i wykupuje przestraszoną Emily.Jednak warunkiem wyjścia z tej niedorzecznej imprezy jest ukaranie zakupionej niewolnicy poprzez wymierzenie jej klapsów i uprawianie ostrego seksu na oczach wszystkich obecnych w klubie mężczyzn.Zmuszeni sytuacją Emily i Zach spełniają warunek klubu;w chwili uniesienia Zach wyjawia Emily...

zitunia | 2017-01-16

Pani Anderson musiała mieć kiepski dzień, kiedy pisała tą książkę, ja miałam kiepski, kiedy ją czytałam.

Kasia1101998 | 2016-02-17

Historia całkiem, całkiem. Też bym chciała mieć takiego przyjaciela jak Zach :)

Ewitka | 2015-12-27
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2015, Erotyk
Przeczytana: 27 grudnia 2015

Zaczęło się całkiem ciekawie i intrygująco, a potem już było coraz gorzej. Emily zostaje wysłana przez swoją szefową na aukcję charytatywną, tylko, że na tej aukcji ona ma zostać sprzedana jako niewolnica seksualna na 15 min. Wcześniej zastaje swojego chłopaka w łóżku z inną kobietą i wysyła SMSa z prośba o pomoc do swojego przyjaciela Zacha. Ten dzięki Bogu pojawia się na aukcji i częściowo wybawia Emily z opresji. Częściowo, bo musi z nią uprawiać publicznie seks. Potem bawią się w kotka i myszkę, aż w końcu dochodzą do wniosku, że sa sobie przeznaczenie, ot i koniec książki. Zdecydowanie dla mało wymagających czytelników.

nuwaika | 2015-09-25
Przeczytana: 25 września 2015

Kolejna ciekawa pozycja autorki, książkę czyta się z zapartym tchem, dużo tu emocji, pożądania i tłumionej miłości.

Keidre | 2015-08-12
Przeczytana: 2014 rok

Naciągana cała ta akcja w klubie, ale fajny wątek "przyjaźni" głównych bohaterów, która trwała od wielu lat i oboje się zmienili. Podobało mi się wplecenie tego w tą krótką historyjkę.

an_maddi | 2015-06-05

Z mojej strony jedno wielkie nie. Sama się zastanawiałam "dlaczego ja w ogóle to czytam?" Jednak moja zasada, "Książkę trzeba przeczytać do końca, aby ją ocenić", zmusiła mnie aby dobrnęła do samego końca.
Książkę przeczytałam i od razu o niej zapomniałam. Historia tak infantylna i naciągana, że aż mnie to chwilami raziło. Niestety jest to jedna z gorszych książek, które czytałam.

bookish | 2014-09-02
Przeczytana: 02 września 2014

krótkie opowiadanie tak naprawdę nie o przyjaźni, ale o zrozumieniu tego, że jako przyjaciele są w sobie zakochani. choć powód tego, że się ze sobą zejdą był trochę naciągany, bo gdzie takie rzeczy, no ale już.

Przeczytana: 07 maja 2014

Krótka i lekka propozycja na wieczór czy popołudnie z typu krótko, zwięźle i na temat. Opowiadanie zapowiadało się świetnie i miało potencjał niestety autorka trochę przekombinowała ze sceną Emily i Zacha w Roundup. Zmuszeni do seksu? Niemniej propozycja ta była bardzo przyjemna ze smacznymi scenami, które jak zaczęły się rozwijać to historia się skończyła. Przestroga na przyszłość: nasi męscy przyjaciele mogą nie być takimi za jakich ich bierzemy :)

k_a_s_i_a | 2013-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2013

Miłe krótkie opowiadanie na wieczór.
Zach i Emily są przyjaciółmi od czasów liceum. On jest od zawsze w niej zakochany, ale boi się jej o tym powiedzieć. Z kolei ona nie widzi go jako przyjaciela... Do czasu kiedy jej pracodawczyni wysyła ją na dziwną aukcje charytatywną, a z opresji ratuje ją Zach.