Pradawny ląd 2

Wydawnictwo: Media Service Zawada
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Książeczka z naklejkami i wieloma atrakcjami adresowana do dzieci w wieku 4-7 lat.

źródło opisu: własne

źródło okładki: google

A teraz czas na kolejną wesołą książeczkę, w której jest mnóstwo dobrze znanych nam bajkowych bohaterów...

Jest to książeczka z zadaniami. Znajdziemy tutaj wiele przeróżnych ćwiczeń. Jest tu między innymi leterowa przeskakiwanka, uzupełnienie brakującego puzzla, labirynt, liczenie różnych rzeczy, odnajdywanie przedmiotów na obrazku, kolorowanie według wzoru. łączenie kropek, pisanie po śladzie, odszukiwanie cienia oraz gra memory do wycięcia. Dodatkowo całość dopełnia, krótka, ciekawa historyjka o siódemce przyjaciół, którymi jest Cera, Pteruś, Liliput, Kaczusia, Chapuś, Rubi oraz Szpic. Na końcu znajduje się również dinoquiz oraz dinowiedza. Z tego ostatniego dowiemy się kilku interesujących szczegółów na temat triceratopsa. Taka cienka zadaniówka, a zobaczcie ile w sobie zmieści ;)

Jest to druga część z serii książeczek o pradawnym lądzie, a dokładniej o zabawach z dinozaurami. Dotyczy ona głównie Cery czyli małego, pomarańczowego triceratopsa, którego zobaczyć możemy na...

Na półkach