Jak przezwyciężyć życiowy kryzys

8 (5 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
8389120445
poradnik
poradniki

Dlaczego faceci, z którymi się spotykam, zawsze okazują się beznadziejni, Dlaczego daję się wykorzystywać w pracy, Dlaczego moje finanse zawsze są pod kreską, Dlaczego tak rzadko jestem zadowolona z życia, Dlaczego ciągle kłócę się z moimi...

AgataBo | 2016-03-08
Przeczytana: 08 marca 2016

Pomocna i nasuwająca kilka pomysłów, które można wprowadzić w działanie będąc w kryzysie. Pokrzepiająca lektura.

Eliszeba | 2013-03-22
Przeczytana: 22 marca 2013

Dobry poradnik, pozwalający skupić się na najważniejszych, fundamentalnych wręcz, zakorzenionych problemach wpływających na naszą egzystencję. Autor nie przytłacza nadmiarem psychologicznej teorii, ale trafia do czytelnika za pośrednictwem prostych historii, przykładów z życia i ćwiczeń osobistych. Wyróżnia w książce siedem rodzajów kryzysu, z których każdy stanowi w książce odrębną część. Początkowy test pozwala zdefiniować dominujący w naszym życiu kryzys, a potem możemy już skupić się na konkretnym rozdziale, choć wszystkie są warte przeczytania, przemyślenia i przeanalizowania w odniesieniu do własnej osoby. Polecam. Warto czasami zainwestować w siebie i podejmować próby "ulepszenia" własnego życia.

Angie | 2011-08-26
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 26 sierpnia 2011

Świetny poradnik, tego właśnie w tym momencie potrzebowałam. Zaskakujące spostrzeżenia, angażujące ćwiczenia, naprawdę dużo wprowadza zmian. Mimo, że jestem z psychologii, pierwszy raz zetknęłam się z tą pozycją i dziwi mnie jej niska popularność. Naprawdę polecam.

Outcast | 2015-05-15
Na półkach: Przeczytane, Psychologia