Argumentieren ohne Probleme

Wydawnictwo: Wagros
niemiecki
Agula

Książka uczy posługiwania się sztuką argumentacji. 21 dialogów (typu PRO-CONTRA) o różnorodnej kontrowersyjnej tematyce (Legalisierung von Drogen, Videoüberwachung, Hotel Mama, Studiengebühren itd.), uzupełnionych materiałem ćwiczeniowym, służącym doskonaleniu argumentowania. Dodatkowo książka zawiera gotowe zestawy argumentów PRO-CONTRA pomocnych w prezentowaniu opinii na liczne (40) żywo...

Dodatkowo książka zawiera gotowe zestawy argumentów PRO-CONTRA pomocnych w prezentowaniu opinii na liczne (40) żywo dyskutowane tematy z różnych dziedzin życia oraz typowe środki stylistyczne używane w argumentacji. Materiał tutaj zgromadzony stanowi także doskonałą bazę do pisania rozprawek.
Do książki dołączona jest płyta CD.

źródło opisu: www.wagros.com.pl

źródło okładki: www.wagros.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!