DEUTSCH. Repetytorium tematyczno-leksykalne 1 + CD

Wydawnictwo: Wagros
niemiecki
Agula

Nowe wydanie docenionej już przez uczniów książki, poszerzone o płytę CD + ćwiczenia na rozumienie tekstu słuchanego (Hörverstehen). Polecamy: Matura 2012 - język niemiecki. Zawiera przejrzyście opracowane zagadnienia tematyczne wraz z przykładowymi pytaniami (wg programu nauczania języka niemieckiego w szkołach średnich). - 80 tekstów w 12 blokach tematycznych: Meine Umgebung und ich,...

Polecamy: Matura 2012 - język niemiecki.
- 80 tekstów w 12 blokach tematycznych: Meine Umgebung und ich, Schule, Berufswahl, Freizeitaktivitäten, Urlaub, Gesundheit, Einkäufe, Essen, Dienstleistungen, Wohnen, Umweltschutz, Medien, Der technische Fortschritt, Feste & Verschiedenes.
- uporządkowane tematycznie słownictwo z zakresu podstawowego i rozszerzonego
- idealne dla młodzieży szkolnej, studentów oraz osób zainteresowanych rozwijaniem umiejętności językowych
- pomoc dla nauczycieli i lektorów w przygotowywaniu zajęć

źródło opisu: www.wagros.com.pl

źródło okładki: www.wagros.com.pl

Jan23m | 2013-08-17

Polecam wszystkim osobom, które chcą poszerzyć znajomość języka niemieckiego. Książka ta bardzo przydała mi się do matury. Zawiera wiele ciekawych krótkich tekstów, pod którymi najtrudniejsza słówka są przetłumaczone.

Shiroihana | 2016-01-17
mocken | 2014-08-31