Codziennik niemiecki. Doskonalenie języka niemieckiego każdego dnia

Wydawnictwo: Poltext
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
niemiecki
Agula

Codziennik to codzienne porcje informacji, zwrotów oraz idiomów do systematycznej nauki języka, podane w formie lekkiej i zabawowej, według autorskiego pomysłu Autorki. Duża liczba zdjęć zamieszczonych w Codzienniku pozwoli Czytelnikowi zanurzyć się w kulturę niemiecką, motywując do regularnego doskonalenia języka niemieckiego. Codziennik niemiecki to sposób na szybkie doskonalenie znajomości...

Codziennik niemiecki to sposób na szybkie doskonalenie znajomości żywego języka niemieckiego.

źródło opisu: www.poltext.pl

źródło okładki: www.poltext.pl

czytelnik | 2014-01-29
Na półkach: Przeczytane, Języki Obce

Systematyczność. Każdy, kto próbował uczyć się języków obcych zna wszystkie barwy tego słowa. Bez niej wszelkie wysiłki kończą się fiaskiem, różne cudowne metody przestają przynosić obiecywane efekty, a najlepsze materiały tracą swój urok. Zniechęcenie zaś rośnie wprost proporcjonalnie do jej spadku. Drugim kluczowym pojęciem niezbędnym w procesie uczenia się języka obcego jest motywacja. Być może przeczytałeś już kilkanaście artykułów na temat coraz większego znaczenia języka niemieckiego (o j. angielskim nawet nie wspominam z oczywistych względów), ale zapał do nauki w tajemniczy sposób rozmył się po kilku tygodniach. Posiadasz w przepastnych zbiorach swojej pamięci takie doświadczenia? Niestety muszę przyznać, że mi nie jest to obce. A co byście powiedzieli gdybym zaraz przedstawił Wam remedium na powyższe bolączki?

Nie mam zbyt dobrych wspomnieć związanych z podręcznikami do nauki języków angielskiego i niemieckiego. W większości były nieciekawe, sztampowe i odpychające. Choć...

Ela11 | 2014-07-17
orchideaidea | 2013-11-16