Sun Tzu. Sztuka wojny.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "TEZAURUS IDEI". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: StudioEMKA
biznes, ekonomia, strategia, mądrość,
Bożena

Kilka słów o... Sztuka wojny uważana jest za podstawową lekturę dla światowych przedsiębiorców poszukujących mistrzowskiej strategii. Karen McCreadie z powodzeniem udało się przekształcić niewątpliwą mądrość zawartą w oryginalnym dziele, w interesujący dodatek do jednej z najwspanialszych książek w historii ludzkości. W książce Sun Tzu. Sztuka wojny Karen McCreadie dokonała błyskotliwej...

Kilka słów o...
W książce Sun Tzu. Sztuka wojny Karen McCreadie dokonała błyskotliwej interpretacji 52 pomysłów i doświadczeń zebranych przez Sun Tzu w trzynastu działach związanych z prowadzeniem wojny. Książka ta nie jest substytutem oryginału. Jej celem jest zilustrowanie ponadczasowej wartości nadzwyczajnych spostrzeżeń Mistrza Sun przez odniesienie ich do konkretnych przypadków ze świata biznesu.

Karen McCreadie autorka książek o szerokim spektrum tematycznym, od sprzedaży, od sprzedaży, szkoleń i zarządzania majątkiem, po równowagę między ciałem i umysłem oraz określenie profilu psychologicznego. Na potrzeby tej serii napisała Napoleon Hill’s Think and Grow Rich oraz George S. Clason’s The Richest Man In Babylon

źródło opisu: http://www.studioemka.com.pl

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl

S1awek | 2017-07-01

Powinna być to obowiązkowa pozycja dla każdego wykształconego człowieka.
Gdyby przywódcy polskich powstań się z nią zaznajomili to nie przegralibyśmy ani jednego.

Wiesław | 2017-08-18
ARUS | 2017-08-05