Raj na Seszelach

Tłumaczenie: Iwa Pilawska
Seria: Harlequin Światowe Życie Extra
Wydawnictwo: Harlequin
Dorota_1988

„Usadowiwszy się na jednym z dwóch leżaków ustawionych w cieniu palm, Riva wsparła się na poduszkach i zamyśliła się. – Marzysz o raju, Rivo? Otworzyła gwałtownie oczy, czując, jak przyspiesza jej tętno. Damiano szedł w jej stronę po piasku. Miał bose stopy, lekkie lniane spodnie i rozpiętą koszulę, która powiewała na wietrze, odsłaniając brązowy tors. – Nie muszę. Mam go na wyciągnięcie...

– Marzysz o raju, Rivo?

Otworzyła gwałtownie oczy, czując, jak przyspiesza jej tętno.

– Nie muszę. Mam go na wyciągnięcie ręki – stwierdziła, gdy znalazł się bliżej.”

źródło opisu: http://harlequin.pl/ksiazki/raj-na-seszelach

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/raj-na-seszelach

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!