Menedżer w działaniu T. 2

Wydawnictwo: C.H. Beck
poradniki

Tom II poradnika zawiera szereg wskazówek dotyczących nauki kreatywności, wdrażania rozwiązań, pokonywania konfliktów i samodoskonalenia. Dostarcza m.in. informacji: w jaki sposób pobudzać kreatywność, doskonalić system wewnętrznej komunikacji, motywowania, pracy, logistyki i oceny przedsiębiorstwa, dlaczego powstają konflikty w organizacji i jak możesz je pokonywać, jak przeprowadzać własne samodoskonalenie, jako profesjonalnego menedżera.

remik09 | 2015-11-30
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam