Gdańsk przewodnik

Wydawnictwo: Bosz
Gdańsk, przewojnik, Januszajtis
Agnieczka

Przewodnik Gdańsk autorstwa prof. Andrzeja Januszajtisa – znawcy i pasjonata Gdańska – jest lekturą nieodzowną zarówno dla tych, którzy chcą dopiero poznać to niezwykłe miasto, jak też i dla tych, którzy Gdańsk już widzieli i pokochali. Autor prowadzi czytelnika po pełnym zabytków Gdańsku, ukazując dzieje i współczesność tego bogatego, portowego miasta. Przewodnik zawiera także propozycje wycieczek po najbliższej okolicy, informacje praktyczne oraz indeks. Ilustrację stanowią piękne fotografie Stanisława Składanowskiego i Bogumiły Piazzy.

źródło opisu: www.bosz.com.pl

źródło okładki: www.bosz.com.pl