Rośliny w domu

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

? ponad 150 najpopularniejszych kwiatów do pielęgnacji w domu ? jak pielęgnować i eksponować rośliny, by zdobiły nasze wnętrza? ? rady, opisy, fotografie Autor charakteryzuje najpopularniejsze i najbardziej godne polecenia rośliny domowe: pnące i płożące się, odświeżające powietrze, do łazienek, do miejsc cienistych, do oranżerii, odporne na chłód... Praktyczne metody, wskazówki i rady pomogą w utrzymaniu ich w jak najlepszym stanie, pozwolą dobrać odpowiednią doniczkę, miejsce i osiągnąć wspaniałe efekty wizualne. .

| 2011-12-28
Na półkach