Sztuka wyrażania miłości. Poradnik dla singli

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
poradniki

Wszyscy ludzie małżonkowie i osoby samotne, młodzi i starzy chcą doświadczać miłości. To wielka emocjonalna potrzeba. Kiedy zostanie ona zaspokojona, będą mogli w pełni wykorzystać swój potencjał dla Boga i świata. Kiedy jednak czują się pozbawieni miłości, toczą ciężką walkę o przetrwanie. Nic nie wpływa na poczucie szczęścia równie silnie, jak doświadczenie miłości. Prawdy zawarte w tej książce, pomogą samotnym nauczyć się kochać i doświadczyć tego, że są kochani. Odkryjmy radość płynącą z umiejętnego wyrażania miłości i poczujmy się naprawdę kochani! Każdy z nas obdarowany jest przez Boga pragnieniem pełnej i bezwarunkowej miłości. Nie będziemy w stanie jej wyrazić ani przyjąć, jeśli nie nauczymy się posługiwać językiem miłości.

Monika | 2016-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2016

Każdy z nas ma swój język miłości, który najlepiej rozumie i gdy inni go stosują czuje się najbardziej kochany. Autor pokazuje jak można posługiwać się językiem miłości w rodzinie, wśród przyjaciół, znajomych a przede wszystkim przy płci przeciwnej, aby te osoby zawsze czuły się kochane i aby nasze relacje się umacniały :) Polecam

| 2011-11-06
Adam Drzewiecki | 2011-03-03