Twoje drzewo osobowości

poradniki

Gdy dowiesz się, jaki jesteś, będziesz wiedział, na co cię naprawdę stać. Poznanie swej prawdziwej osobowości pozwoli ci osiągnąć wewnętrzny spokój. Autorka nie pisze jednak naukowej rozprawy, lecz zgodnie ze swoją sangwiniczną osobowością uczy bawiąc zarazem.

Abi | 2013-08-01

Kontynuacja "Osobowości plus", która w prosty i lekki, ale bardzo mądry sposób tłumaczyła, czym jest temperament, dlaczego jesteśmy jacy jesteśmy i jak wykorzystać to do poprawienia relacji z innymi ludźmi. W "Twoim drzewie osobowości" Florence Littauer, pogłębia zagadnienie temperamentów, mówi jak się on kształtuje, co może go stłumić, dlaczego nosimy "maski", co jest przyczyną depresji u właścicieli poszczególnych typów osobowości. Książka rewelacyjna tak samo jak jej poprzedniczka, bo najprawdziwsza w każdym calu.

mariola | 2016-10-23
Elżbieta | 2014-09-23
Przeczytana: 20 listopada 2014
Shadowplay | 2014-08-09
Amiel | 2012-09-15
Aria | 2011-05-04
Na półkach: Przeczytane, 2011, Moje! :)
Przeczytana: 06 września 2011
kalla | 2010-09-26