D. Gray-Man Volume 23

Książka jest przypisana do serii/cyklu "D. Gray-Man". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Viz Media
D. Gray-Man Volume 23
manga
komiksy
angielski
EIGHT

Searching for Allen Walker
Allen has been revealed to be the embodiment of one of a special class of demons known as the Noah, but some of his friends don’t want to believe he’d really go over to their side. Finding Allen and getting him to clear up the matter, however, proves to be a difficult and extremely dangerous proposition!

źródło opisu: http://www.viz.com/manga/print/d-gray-man-volume-23/10421

źródło okładki: http://www.viz.com/manga/print/d-gray-man-volume-23/10421

lullaby96 | 2014-08-12
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Mangę czytam już od dobrych paru lat. Niestety dostępna jest tylko online bądź na rynkach zagranicznych. Ja pokusiłam się o wersję online.
Manga sprawiła, że mój niedosyt po obejrzeniu anime trochę znikł. Jednak z rozdziału na rozdział czuję ciągłą ciekawość, co się wydarzy. Dalsze nawiązania do czternastego, Apokryf. Może z czasem pokuszę się o kupienie mangi w języku angielskim.