Piracka krew

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Detektyw Max". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
Detektyw Max, piraci, skarb, zagadka
Bożena

Załóż czapkę detektywa. Weź lupę. Detektyw Max pozwala czytelnikom rozwiązać sprawę! Piracka krew: Pewnego dnia słychać upiorne hałasy, pojawiają się krwawe odciski rąk i nagle wszystko znika. Max podejrzewa, że to duch pirata chroni w ten sposób swój skarb. Tajemnica Marii Rogowskiej: Marię Rogowską widziano, jak podpalała swoją księgarnię, ale dokładnie w tym samym czasie była w telewizji....

Piracka krew: Pewnego dnia słychać upiorne hałasy, pojawiają się krwawe odciski rąk i nagle wszystko znika. Max podejrzewa, że to duch pirata chroni w ten sposób swój skarb. Tajemnica Marii Rogowskiej: Marię Rogowską widziano, jak podpalała swoją księgarnię, ale dokładnie w tym samym czasie była w telewizji. Jak można być w dwóch miejscach jednocześnie? Śniadaniówka z Notre Dame: Nawet na szkolnej wyciecze do Paryża Max ma ręce pełne roboty. Próbuje powiązać podejrzane zdarzenia i dowiedzieć się, co je łączy. Czy stoi za tym ten szczur Kamil Orłowski?

źródło opisu: http://www.hachette.com.pl

źródło okładki: http://www.hachette.com.pl

Lukasz Sadowski | 2017-03-08
Przeczytana: kwiecień 2015
playingalltime | 2017-02-19
Kacper Śliz | 2016-11-26
Marczuk | 2015-12-31
Na półkach: Tajni Agenci, FBI itp.
Michał | 2014-10-22
anius90 | 2016-07-13