Zwycięskie opowieści

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki
Alf

W Zwycięskich opowieściach Guber pokazuje, jak wyjść poza bezduszne slajdy, fakty i liczby zawarte w prezentacjach tworzonych przy pomocy programu PowerPoint oraz tworzyć opowieści z przesłaniem, będące przekonującymi wezwaniami do działania. Oto niektóre z metod działania proponowanych przez Gubera: • Przede wszystkim – szybkie przykuwanie uwagi słuchaczy. • Motywowanie ludzi za pomocą...

• Przede wszystkim – szybkie przykuwanie uwagi słuchaczy.
• Motywowanie ludzi za pomocą okazywania entuzjazmu.
• Budowanie opowieści na fundamencie zainteresowań słuchaczy.
• Zmienianie pasywnych słuchaczy w aktywnych uczestników opowieści.
• Używanie technik odwołujących się do emocji w celu wywołania dużego zaangażowania słuchaczy.

Wiarygodności teorii o skuteczności historii z przesłaniem dodają liczne wypowiedzi gości Petera Gubera – mistrzów snucia zwycięskich opowieści, którzy dzielą się z autorem i z czytelnikami swoimi doświadczeniami. Do tego grona zaliczają się między innymi: założyciel serwisu YouTube Chad Hurley, trener NBA Pat Riley, projektantka mody Norma Kamali, promotor misji badawczej na Marsa Gentry Lee, dyrektor generalny firmy Under Armour Kevin Plank, były prezydent Republiki Południowej Afryki Nelson Mandela, światowej sławy iluzjonista David Copperfield, reżyser filmowy Steven Spielberg, powieściopisarka Nora Roberts, legenda rocka Gene Simmons oraz lekarz i pisarz Deepak Chopra.
Po zapoznaniu się z wypowiedziami tych niezwykłych ludzi będziesz wiedział, jak formułować i opowiadać naprawdę przekonujące historie, umożliwiające przekształcanie słuchaczy w pełnych pasji rzeczników realizacji twoich celów.

źródło opisu: http://www.mtbiznes.pl/b729-zwycieskie-opowiesci.htm

Mashy | 2016-12-06
krzaku7 | 2016-06-28
ESOLADY | 2016-06-24
Kurs Kreatywnego Pisania - lekcja 3

Udostępniamy dzisiaj trzeci rozdział Kreatywnego Kursu Pisania Miasta Literatury UNESCO zatytułowany Czemu początek, środek i koniec są pisarzowi niezbędnePoczytajcie i posłuchajcie co na temat fabuły mówią Dominika Słowik i Andrzej Saramonowicz.