Watykański labirynt

Wydawnictwo: Czarna Owca
papież, Watykan, Kosciół
literatura faktu
joly_fh

Nowe, szokujące szczegóły trzech spraw, którymi żył świat. Zaskakujące informacje dotyczące zamachu na papieża Polaka, prania mafijnych pieniędzy w bankach Watykanu, zabójstwa Roberta Calviego i zniknięcia córki funkcjonariusza Prefektury Domu Papieskiego, Emanueli Orlandi. Rozmówcy Agnieszki Zakrzewicz przerywają zmowę milczenia i ujawniają szczegóły śledztw i politykę finansową Watykanu....

Rozmówcy Agnieszki Zakrzewicz przerywają zmowę milczenia i ujawniają szczegóły śledztw i politykę finansową Watykanu. Czy naszą wolność zawdzięczamy włoskiej mafii? Czy papież odnowił oblicze tej ziemi finansując „Solidarność” z pieniędzy Cosa Nostry?

źródło opisu: Czarna Owca, 2013

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/

Agata | 2017-06-15

Dla wszystkich dociekliwych i lubiących niewyjaśnione sprawy z przed lat. Niestety po lekturze mam jeszcze więcej pytań. I chyba wszystkie zostaną bez odpowiedzi.