Rowerem przez Alpy - 50 najbardziej atrakcyjnych tras w Niemczech, Austrii, Słowenii i Włoszech

Wydawnictwo: Sklep Podróżnika
100 Alpenpässe mit dem Rennrad
kolarstwo, Alpy
joly_fh

Chcemy zaprosić państwa na rowerową wycieczkę po Alpach. 100 przełęczy alpejskich na rowerze szosowym: to propozycja dla każdego ambitnego kolarza. W przewodniku zostały opisane najpiękniejsze przełęcze całego obszaru alpejskiego od południowej Bawarii po Prowansję. Każda przełęcz została przedstawiona z aktualnymi zdjęciami, dokładnym opisem i profilem wysokości trasy oraz szczegółową mapą. Dodatkowo przewodnik zawiera liczne wskazówki dotyczące interesujących miejsc wzdłuż proponowanych tras.

źródło opisu: Sklep Podróżnika, 2013

źródło okładki: www.podroznik.com.pl