Praca sezonowa w Europie

Wydawnictwo: Sorus
poradniki

Wyjedź do pracy sezonowej w Europie!Tak jak autor tego poradnika skorzystaj z szansy, jaką daje praca za granicą!Jarosław Rudnik, autor także dwóch innych książek Jak znaleźć pracę w Irlandii i Jak znaleźć pracę w Wielkiej Brytanii, zebrał doświadczenia swoje i wielu znajomych.Dzięki tej książce: -zorównasz warunki zatrudnienia, zamieszkania i regulacje prawne w różnych krajach-znajdziesz najlepszy dla siebie rodzaj zatrudnienia i rynek pracy w Europie