Sposób na szczęście

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Szczęście! Kto go nie pragnie? Kto do niego nie dąży? Kto z jego braku z czasem nie staje się zgorzkniały? Czym ono jest? Od wieków spierają się o jego definicję filozofowie. Od dawna też psychologowie wskazują na jego jakże pozytywną i nie do przecenienia rolę w rozwoju osobowym i wspólnotowym. Można odnieść wrażenie, że jest to jedyna rzecz, której tak naprawdę ludzie współcześnie namiętnie poszukują. Ale czy spełniają się ich sny o szczęściu? Niekoniecznie! Często towarzyszy owym poszukiwaniom rozczarowanie. W książce Castellazzi próbuje rzucić nieco światła na to, że szczęścia przybiera różne oblicza niestety, także maski ale pośród nich każdy znajduje to swoje.

bookthief18 | 2016-03-27
Na półkach: 2016, Przeczytane