Lepsze życie zaczyna się w domu

Wydawnictwo: Agora SA
9788375520590
ikea, życie, dom, wnętrza, album
albumy
Jagna

Twój dom, Twoje mieszkanie. Miejsce odpoczynku, kontaktów z bliskimi, rodziną, przyjaciółmi. Krótko mówiąc – Twoje miejsce na ziemi. Nic dziwnego, ze każdy z nas chce, żeby było piękne i wygodne. Urządzając mieszkanie, zadajemy sobie wiele trudnych pytań. Czy można pogodzić funkcjonalność z estetyk? W jaki sposób wykorzystać atuty wnętrza i jak ukryć jego mankamenty? Czy da się zadowolić wszystkich domowników, uwzględnić ich często odmienny styl życia, a jednocześnie stworzyć spójny, jednorodny wystrój? Czy warto ściśle trzymać się zasad rządzących aranżowaniem wnętrz, czy może czasem lepiej złamać panujące stereotypy? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdą Państwo w tej książce. Miejcie ją pod ręką, bo zawarte w niej porady zawsze będą aktualne. Niezależnie od panującej mody.

źródło opisu: www.ikea.com

źródło okładki: www.ikea.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!