Metoda Running Lean. Iteracja od planu A do planu, który da Ci sukces.

Tłumaczenie: Magda Witkowska
Wydawnictwo: Helion
Running Lean: Iterate from Plan A to a Plan That Works
lean, startup
biznes, finanse
krzysko

Wizja testowana w praktyce Witamy w świecie najnowocześniejszych praktyk biznesowych i niezmierzonych możliwości w dziedzinie innowacji. Żyjemy w dobie Internetu, chmur obliczeniowych i oprogramowania open source, dzięki czemu koszty budowania nowych produktów osiągnęły rekordowo niski poziom. A jednak mimo wszystko szanse na to, by założony przez nas startup odniósł sukces, nie...

Wizja testowana w praktyce

Witamy w świecie najnowocześniejszych praktyk biznesowych i niezmierzonych możliwości w dziedzinie innowacji. Żyjemy w dobie Internetu, chmur obliczeniowych i oprogramowania open source, dzięki czemu koszty budowania nowych produktów osiągnęły rekordowo niski poziom. A jednak mimo wszystko szanse na to, by założony przez nas startup odniósł sukces, nie wzrosły.

Dlatego właśnie powstał ten podręcznik. Jest on znakomitym narzędziem dla szefów firm, dyrektorów generalnych, właścicieli małych przedsiębiorstw, deweloperów i programistów oraz każdego zainteresowanego stworzeniem firmy, która nie tylko przetrwa, ale będzie miała szanse liczyć się na rynku.

Running Lean to lepsza i szybsza metoda testowania pomysłów na nowe produkty oraz opracowywania produktów, które odniosą sukces.

Dzięki niej nauczysz się:

- znajdować uczestników wczesnego rynku;
- wybierać właściwy moment na pozyskiwanie kapitału z zewnątrz;
- testować ceny;
- tworzyć i mierzyć to, czego chcą klienci;
- maksymalizować podejmowane działania pod kątem - szybkości uczenia się i koncentracji;
- rozpoznawać zestawienie produktu i rynku;
- dążyć w sposób powtarzalny do opracowywania produktów odpowiadających potrzebom rynku.

źródło opisu: http://helion.pl/ksiazki/metoda-running-lean-itera...(?)

źródło okładki: http://helion.pl/okladki/125x163/merule.jpg