Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Sebastian | 2017-10-06
Przeczytana: 06 października 2017

Ta książka to taki wstęp do networkingu. Wyczułem, że autorzy przez książkę promują czytelnikom własną firmę. Polecam ją (książkę oczywiście) osobom, które nie słyszały nigdy o networkingu a chciałyby cokolwiek wiedzieć na ten temat. Z książki czytelniku, wyczytasz jak masz się zachować, i na co zwracać uwagę na spotkaniach stricte biznesowych, a przy okazji będziesz wiedział jaka firmę networkingową wybrać, to tak a propos autoreklamy ;-)

Duncan | 2014-03-20

Z samym networkingiem nie miałem styczności wcześniej. Bardziej nastawiałem się na instrukcje jak zdobywać nowe kontakty, jak efektywnie używać portali itp. a nie było tego dużo. Sam networking bardziej mnie zainteresował po tej książce.

Książka skierowana jest raczej do ludzi którzy mają swoją firmę i zastanawiają się jak mogą zyskać więcej kontaktów i kontraktów.

6re6 | 2014-01-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Biznes
Przeczytana: 30 grudnia 2013

Bardzo przydatna książka dla tych, którzy nie mieli kontaktu z networkingiem, nie wiedzą gdzie szukać kontaktów biznesowych i jak je nawiązywać.

jack0707 | 2017-04-09
Wiktor | 2017-03-28