Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę

Wydawnictwo: Arka
samanta

Chrześcijańskie życie bez wizji dla swego życia, bez pewności kierunku i miejsca, w którym Bóg chciałby nas widzieć, sprawia, że chrześcijanie marnują potencjał, który Bóg w nich ulokował i pozostają niespełnieni w życiu. Wierze, że mój pobyt w Ugandzie był tym miejscem, w którym Bóg wtedy chciał mnie widzieć i o tym opowiadam w tej książce.

źródło opisu: własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

marciszowa | 2014-07-25

Wyjątkowa książka, którą dostałam od mojego przyjaciela, autorka wyjechała na misję do Ugandy, opowiada o tamtejszych zwyczajach, warunkach życia(czasem nie wierzyłam w to co czytam), co ważne, wszystkie trudności udaje jej się przezwyciężyć dzięki wierze, a ludzie, którzy codziennie martwią się o to czy będą mieli co jeść, uśmiechają się więcej niż my. Niesamowita kobieta, która znalazła się na właściwym miejscu odnajdując tym samym swoją drogę. Książka bardzo umocniła moją wiarę, ale polecam ją również niewierzącym ze względu na niesamowitą determinację i odwagę autorki, której nam wszystkim często brakuje.

TeaBooksLover | 2013-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2013

Wspaniała, mądra i inspirująca książka - chwała Panu za Jego wielkie dzieła, które czyni każdego dnia!