jagarkar

Emilkowy piosennik to książka, w której o Emilii Waśniowskiej, wspaniałej poetce i nauczycielce opowiadają Jej przyjaciele - wśród nich między innymi Wanda Chotomska i Joanna Papuzińska. Na dołączonej płycie usłyszymy piosenki autorstwa Emilii Waśniowskiej, śpiewane przez dzieci z poznańskich "Łejerów". Emilkowy piosennik adresowany jest nie tylko do tych, którzy Emilię znali, ale także, a...

Emilkowy piosennik adresowany jest nie tylko do tych, którzy Emilię znali, ale także, a może przede wszystkim do tych, którzy dopiero poznają Jej niezwykłą twórczość.

źródło opisu: Wydawnictwo Mila, 2008

źródło okładki: http://www.wydawnictwomila.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!