Mysz jak nie mysz

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Perełki Mili". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mila
Nikodem

Bajka o myszce marzycielce, wietrze, księżycu, wiatraku i babim lecie. Pełna poezji proza Joanny Kulmowej dla małych, wrażliwych czytelników.

źródło opisu: Wydawnictwo Mila, 2011

źródło okładki: http://www.wydawnictwomila.pl/

jagarkar | 2013-03-30
Przeczytana: 30 marca 2013

Przepiękna, poetycka opowieść - czyta się jednym tchem!

Na półkach: Przeczytane, Mila

Tym razem będzie o myszce. Ale takiej nietypowej małej myszce. Bo nasza bohaterka, choć również maleńka i szara, nie kryje się z piskiem przed wszystkim co nie znane jak jej kuzynki.

Ta myszka stawia czoła nowym wyzwaniom i przezwycięża swój strach pomaga uwolnić się zaplątanemu w gałęziach wietrzykowi.

A do tego jest to również mała marzycielka. Ma swoje jedno wielkie pragnienie. Jesteście ciekawi co to takiego? No to sięgnijcie po tę książeczkę :)

To krótkie opowiadanie o myszce chętnie słuchała moja Ala. Choć nie jest to typowa dziecięca książeczka z psotnymi zwierzaczkami czy wesołymi wierszykami, moje dziecko słuchało jak zaczarowane. Może dlatego, że teść tej bajeczki jest wciągająca. Jak taki mały szaraczek, może pomóc wietrzykowi??

Opowiadanie jest utrzymane w bardzo spokojnym tonie. Książeczka świetnie nadaje się do czytania jej przed snem. Wprowadza w taki błogi nastrój. Jest to fantastyczna lektura dla wszystkim małych wrażliwych czytelników :)

Ta książeczka...

| 2015-08-20
Na półkach: 3+ ., Przeczytane

Wita wspaniałą prozą, żegna pięknym wierszem. O tym, że warto marzyć by wzbić się ponad ziemię, do gwiazd. I doceniać to wszystko co mamy wokół, bo to co najlepsze jest nie do sprzedania.

Beata | 2014-09-09
Na półkach: Przeczytane, Dawno temu....
naranja81 | 2014-02-02
Na półkach: Przeczytane, EM., Posiadam