II wojna światowa. Ruch oporu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "II wojna światowa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: New Media Concept
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
II wojna światowa. Ruch oporu
Ruch oporu w Polsce
historyczna
Pyniu85

W 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej przedstawiamy ekskluzywne, pięknie wydane kompendium wiedzy o tamtych wydarzeniach. Kolejne tomy kolekcji to fascynująca podróż w przeszłość. Wzruszające wspomnienia świadków wydarzeń, mało znane fakty, kulisy największych operacji wojskowych, wielkie bitwy i genialni dowódcy, tajne pakty i międzynarodowe konferencje, niepublikowane wcześniej unikatowe zdjęcia - oto książki, które nikogo nie pozostawią obojętnym. Pamięć tamtych lat nie powinna nigdy przeminąć. Szczególnie w kraju nad Wisłą, który tak tragicznie doświadczyła historia XX wieku.

źródło opisu: Wydawnictwo New media 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Pyniu85 | 2015-05-31
Przeczytana: 31 maja 2015

Jak wszystkie książki tej serii, nie wykorzystują w pełni szerokiego tematu jaki poruszają, plus za zdjęcia, minus za zbyt małą ilość, tekstu często bardzo pobieżnego.

Marian | 2017-09-08
Edyta | 2016-09-07