Miłość sprawia, że świat się kręci. Naukowo o miłości

Wydawnictwo: WAM
837505223X
poradniki

Rozszyfrowanie tego, co ludzie rozumieją, gdy wymawiają słowo miłość , jest często trudne, a czasami wręcz wydaje się niemożliwe. Słowa tego używa się na tak różne sposoby. Chcemy, by oznaczało tak wiele różnych spraw. Pomimo szerokiego zakresu znaczeń i zastosowań miliardy ludzi dziś i w przeszłości uznają miłość za najlepszą podstawę pojmowania rzeczywistości, uważając ją za klucz do świata pokoju, postępu i jedności, a także do uzdrowienia rozbitych i bolesnych związków.

MartaLena | 2015-11-25
niqqa | 2016-10-19