Papier mâché

Wydawnictwo: Read Me
rękodzieło

Papier mâché potrafi bezbłędnie imitować różne materiały. Szeroki wachlarz zastosowań oraz niski koszt masy papierowej sprawiły, że technika ta stała się jedną z najbardziej popularnych metod wykonywania pięknych, a zarazem użytecznych przedmiotów. W książce przedstawiono inspirujące, praktyczne i niezwykle pomysłowe projekty na rzeczy wykonane z papier mâché, przykłady prac uznanych artystów, informacje o materiałach, wyposażeniu i podstawowych metodach pracy oraz szczegółowe instrukcje wykonania poszczególnych przedmiotów, m.in. dzbanów, mis, rokokowego parawanu, dekoracyjnego krzesła.

Szwagier Zenona | 2015-09-29
kaka84k | 2015-06-15