36 sposobów kochania. Wydanie 2

Wydawnictwo: eSPe
poradniki

Co to znaczy kochać, szanować, wybaczyć, czekać, słuchać, rozumieć, podnosić, wybierać, pobrać się... a W tym małym Traktacie Duchowym Czytelnik w trzydziestu sześciu rozdziałach odkrywa trzydzieści sześć aspektów sztuki kochania, a także konkretne tropy, które zachęcą go do poszerzenia swych horyzontów i otworzą na nowy, własny „sposób kochania”... Charles Prince jest wychowawcą. Towarzyszy młodym ludziom w ich codziennym życiu szkolnym i zawodowym oraz pomaga tym, którzy czują się powołani do życia w małżeństwie.

Papelka | 2016-04-30
PaniPanda | 2015-09-09