Przewodnik metodyczny po wybranych zabiegach fizykalnych

Wydawnictwo: Markmed Rehabilitacja S.C.
poradniki
Alicja

Autorzy w sposób czytelny przedstawili aspekty wykonywania najczęściej stosowanych zabiegów fizykalnych, zasady dawkowania różnych rodzajów energii oraz wskazań i przeciwskazań do tych zabiegów. Na uwagę zasługuje również zamieszczenie w podręczniku podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przy stosowaniu czynników fizykalnych, ich podstaw prawnych oraz dydaktycznego, wzorcowego toku wykonywania zabiegu fizykoterapeutycznego. Bogato ilustrowany podręcznik w czytelny, kompletny i zrozumiały sposób przekazuje wiedzę praktyczną co podnosi jego wartość edukacyjną. Podręcznik może być przydatny do nauczania przedmiotu fizykoterapia w szkołach zawodowych kształcących fizjoterapeutów oraz w ich codziennej praktyce.

źródło opisu: http://www.ksiazki-medyczne.eu

Ankaaa | 2015-03-14