Posłuchajki. Moje ulubione dobranocki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Posłuchajki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Papilon

Czyta Anna Dymna. Wieczorem, tuż przed nadejściem nocy, lubimy słuchać czarodziejskich opowieści. One najlepiej kołyszą nas do snu. Na płycie zgromadzono ponad 40 sympatycznych bajeczek współczesnych polskich autorów piszących dla dzieci. Witajcie w krainie dobranocek! Seria audiobooków POSŁUCHAJKI wyróżnia się starannie dobranymi tekstami oraz wspaniałą interpretacja aktorską. Dzięki niej...

Czyta Anna Dymna.

Witajcie w krainie dobranocek!

Seria audiobooków POSŁUCHAJKI wyróżnia się starannie dobranymi tekstami oraz wspaniałą interpretacja aktorską. Dzięki niej dzieci przeniosą się w cudowny świat bajek i opowieści.

źródło opisu: Wydawnictwo Papilon, 2012

źródło okładki: http://publicat.pl/

Basia | 2014-02-12
Przeczytana: luty 2014

Dość ciekawe bajki na dobranoc.

Na półkach: Przeczytane, Papilon

Dziś mam naprawdę twardy orzech do zgryzienia, bowiem pierwszy raz w życiu mam zrecenzować audiobook. To dla mnie niezwykle trudne zadanie, bo jak dotąd nie miałam takiej okazji. Nie dlatego, że z audiobookami nigdy nie miałam do czynienia. Wręcz przeciwnie, mam w domu kilka sztuk takich płyt. Problem jednak w tym, że nigdy o tym nie pisałam ;)

Jak doskonale wiecie, uwielbiam czytać książki. Zarówno sobie jak i mojej córce. My naprawdę spędzamy sporo czasu nad książkami i świetnie się przy tym bawimy. Na tego typu wspólne zajęcie nigdy nie szkoda nam czasu. Uważam, że czytanie książek dziecku bardzo zbliża nas do siebie. Uwielbiam te chwile.

Jeśli chodzi o audiobooki - mam mieszane uczucia. Sama osobiście lubię je słuchać podziwiając osoby, które je nagrały. Wiem, że moje interpretacje tych wszystkich utworów nie dorastają do pięt aktorom, którzy postanowili użyczyć swego głosu do nagrania audiobooka. Na przykład w przypadku tejże płyty. Tutaj wszystkie utwory czyta Anna Dymna,...