Pod prąd. Refleksje rocznicowe.

Wydawnictwo: Comandor
historyczna

"Odczułem wewnętrzną potrzebę napisania tej książki. Część z tego, co powiem dalej przewijała się już w moich publikacjach. Wracam jednak do niektórych wątków, komentuję je oraz zasadniczo uzupełniam - przede wszystkim dlatego, że na ogół były one dotychczas ignorowane, nie brane pod uwagę - przysłowiowy "groch o ścianę". (...) Książka ta będzie - albo z reguły przemilczana - albo ostro zaatakowana. Spodziewam się tego pierwszego."

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: http://ecsmedia.pl/c/pod-prad-refleksje-rocznicowe-p-iext3814485.jpg

Cynamonowy | 2017-08-09
Przeczytana: 14 sierpnia 2017