Ród Kuraginów

Wydawnictwo: Alma-Press
The house of Kuragin
83-7020-183-0
Lily

Młoda angielska dziewczyna, Amaryllis Weston przybywa w 1819 roku do Arachina, podpetersburskiej posiadłości hrabiego Kuragina, przyjmując posadę guwernantki jego pięcioletniego syna. Z początku jako obserwator śledzi rodowe tajemnice, jest świadkiem konfliktu między braćmi hrabiego i roli, jaką odgrywa w nim piękna żona gospodarza, Natalia. Wkrótce jednak jej życie nieuchronnie splecie się...

jaką odgrywa w nim piękna żona gospodarza, Natalia.
Wkrótce jednak jej życie nieuchronnie splecie się z losami pozostałych bohaterów, a serce Amaryllis Weston ogarnie gorąca miłość.

Aleksandra | 2012-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2012

Książka łatwa, lekka i przyjemna. Mile spędzone 2 godzinki ;)

Sara29-84 | 2016-12-04
zdomukowalska | 2016-08-07