Zrób to sama, dziewczyno!

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
D.I.Y GIRL
majsterkowanie, rękodzieło
poradniki
Miuki

Poradnik majsterkowania dla dziewcząt, czyli jak własnoręcznie zrobić wszystko, od błyszczyku do ust po lampę! Sadzisz, że jesteś ostatnią osobą, która mogłaby zrobić coś własnoręcznie? A więc przemyśl to sobie jeszcze raz! Wszystko, czego Ci potrzeba, to odrobina inspiracji i ta książka, nic więcej! Nagle odkryjesz, że potrafisz zrobić mnóstwo rzeczy. Komplety biżuterii na każdą okazję,...

Komplety biżuterii na każdą okazję, osobiste kosmetyki, fantazyjne przeróbki odzieżowe, niepowtarzalne prezenty urodzinowe dla przyj aciół, drobne sprzęty, które całkowicie odmienią wnętrze Twojego pokoju, i wiele, wiele innych!
Pomysłowa Jennifer Bonnell prezentuje swoje niezwykłe umiejętności w tym przyjaznym dla czytelnika poradniku, który pozwoli Ci zreal izować najśmielsze projekty. Dostajesz do ręki jedyny w swoim rodzaju podręcznik majsterkowania. Przystępne instrukcje są w pełni wy starczające, by obudzić drzemiące w Tobie talenty!

źródło opisu: Okładka książki

Elisheva | 2017-12-02