61 Hours, La's Orchestra Saves the World, The Lock Artist, The Wish List
Bacha85

61 godzin- Opisy zimy są tak sugestywne, że będziecie je czytali przytuleni do swoich pieców i kaloryferów.- Library Journal La i jej orkiestra- Odwołujący się do tradycyjnych angielskich wartości, choć z wyczuwalną nutką przekory.- The Scotsman Wirtuoz zamków- Naszą ciekawość rozpala dawkowanie informacji o burzliwej przeszłości bohatera i jego niepewnej przyszłości.- The New York...

Wirtuoz zamków- Naszą ciekawość rozpala dawkowanie informacji o burzliwej przeszłości bohatera i jego niepewnej przyszłości.- The New York Times

Lista życzeń- Autorka tej powieści w przyszłości zrobi nam jeszcze niejedną fantastyczną niespodziankę.- Belfast telegraph

źródło opisu: Opis z okładki

Katarzyna | 2015-03-10
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: marzec 2012

Jedno z lepszych zestawień.
"61 godzin" trzyma w napięciu.
"La i orkiestra ratują świat" kobieta potrafi i jest silna mimo wiatru wiejącego jej w twarz.
"Wirtuoz zamków" z miłości każdy pomoże nie bacząc na skutki.
"Lista życzeń" dzieci mają wspaniały świat szkoda że z niego wyrastamy...

martuska | 2017-09-06

Fajne zestawienie czterech książkowych pozycji.

"61 godzin" wprowadza nas niespiesznie w akcję, ale dośc szybko się rozkręca. Trudno się było odebrać. Postać głównego bohatera przypadła mi do gustu. Taki niejednoznaczny był, chwilami miałam wrażenie, ze t może on się okaże "tym złym"? Do samego końca, aż do rozwiązania zagadki nie wpadłam na to, kto jest mordercą. Oceniam ksiązkę na naprawde bardzo dobra i już nie mogę się doczekac nastepnej lektury, która wyszła spod pióra pana Lee Childa.

"La i jej orkiestra ratują świat" to zupełnie nie mój klimat, ale czytało się bardzo przyjemnie. Mamy tu spojrzenie na drugą wojnę światową okiem angielskiej prowincji, mamy tu trudy życia codziennego na angielskiej wsi podczas wojny. Mamy tez miłość. Tytułowa orkiestra to tak naprawdę nieduży fragment i jak dla mnie calkiem zbędna, aczkolwiek rozumiem czemu w ksiązce jest, czemu ma służyc i skąd taki tytuł. Nie porwała mnie ta pozycja, ale czytało sie lekko i przyjemnie.

"Wirtuoz...

Karolina | 2013-03-09
Na półkach: Chcę w prezencie
Przeczytana: 09 marca 2013

Jestem szczęśliwa, że to przeczytałam :)

zapius | 2017-08-28
Beata | 2016-08-06